CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
Nagyvárad- A Szacsvay Imre Általános Iskola és az RMDSZ várad-olaszi alapszervezetének rendezésében csütörtökön Nagyváradi séta Adyval elnevezéssel irodalmi-helytörténeti programok zajlottak diákoknak.
A Szacsvay Imre Általános Iskola és az RMDSZ várad-olaszi alapszervezete csütörtökön Nagyváradi séta Adyval elnevezéssel irodalmi-helytörténeti és ismeretszerző jellegű rendhagyó ünnepnapot hirdetett IV-VIII. osztályos diákok számára. A Pásztor Gabriella igazgatónő, Kecse Gabriella várad-olaszi RMDSZ-elnök és Tunyogi Katalin tanítónő koordonálásában zajlott versenyt második alkalommal bonyolították le, úgy emlékezve Ady Endre születésének 135. évfordulójára, hogy váradi sétára hívták különböző, magyar tannyelvű iskolák diákjait. A 10-15 fős csoportokat saját pedagógusaik kísérték a Léda/Brüll-ház, Ady Emlékmúzeum, Astoria vendéglő (volt EMKE-kávéház), Szigligeti Színház, Holnaposok-szobra útvonalon úgy, hogy a megadott helyszíneken szakemberek tartottak 5-10 perces ismeretterjesztő előadásokat, ezt követően pedig a gyerekek az elhangzott információkhoz kapcsolódó három villámkérdésre kellett válaszolniuk szóban...
Szerzõ: Ciucur Losonczi Antonius
olvasd el a teljes cikket