CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
Két éve értesítette a tanintézet a polgármesteri hivatalt, hogy fontos lenne felújítani a kerítésnek a szomszédok felőli oldalát, az építmény ugyanis be volt repedezve, sőt, meg is dőlt, tudtuk meg Pásztor Gabriella igazgatótól. Hogy a gyerekek ne tudjanak még a közelébe se férkőzni, tavaly nyáron autógumikat helyeztek el a közelében, melyeket földdel töltöttek meg. Végül a tanév végén elkezdődtek a munkálatok, s augusztus közepére meg is épült az új kerítés a polgármesteri hivatal támogatásával. Az udvaron egyúttal megtekintettük azt a különálló épületet, amelyet nemrég felújítottak és könyvtárrá alakítottak. Átalakítások Egyéb változások is történtek az elmúlt hónapok során: mivel a Garai (Stânișoarei) utcai épületet elvették tőlük, teremhiány alakult ki, ezért felszabadították azt a helyiséget, ahol az adminisztráció volt, hogy ott și egy osztály kapjon helyet, az alagsorban pedig kialakítás alatt van az a helyiség, ahová az adminisztráció és a könyvelés fog költözni. ...
A cikk írója: Neumann Andrea