CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
A Magyar Kultúra Hetének keretében január 22-én délelőtt, a Magyar Kultúra Napján a nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskola több száz diákja és tanárai, valamint Molnár Júlia és Meleg Vilmos, a Szigligeti Színház művészei együtt szavalták el Kölcsey Ferenc Himnusz című költeményét az iskola főépületének udvarán az Együtt szaval a nemzet program keretében. A közös szavalat nem újdonság az iskolában, már négy éve szerveznek ilyen vagy hasonló tevékenységeket. Ezeket Pásztor Gabriella, az iskola igazgatónője idézte fel: négy éve szeptemberben Petőfi Sándor Szeptember végén című versét szavalták el. Három évvel ezelőtt indult az Együtt szaval a nemzet akció, akkor az iskola él tanulói ettől a programtól függetlenül Érsemjénben voltak és ott szavalták el a Himnuszt. Tavaly, az Együtt szaval a nemzet akcióhoz kapcsolódva szintén Molnár Júlia, Meleg Vilmos és más színművészek vezetésével szavalták el együtt a Himnuszt. „Azért idéztem fel az eseményeket, hogy büszkék lehessünk arra, hogy hagyományt teremtettünk ezzel a közös szavalattal” – tette hozzá az igazgatónő. A pénteki alkalmon az iskola diákjai használatba vehették a tanintézmény udvarán álló könyvfát is, ami hasonló a December 1. parkban, valamint a Bunyitai-ligetben található könyvfákhoz.
A kisiskolában készített fotók itt láthatóak