CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
Iskolánkat a mindenkori jó eredmények, a színvonalas oktatói-nevelői munka a magyar nyelven történő oktatás élvonalában tartotta. Ezért volt a változások előtt is jó neve a 9-es iskolának, és ugyanezért bírt megmaradni osztályainak a száma a változások után is. Az utóbbi évek eredményei között az is fontos mozzanat volt, amikor a régi 14-es/Dacia Általános Iskolából a magyar nyelvű elemi osztályok átkerültek a mi tanintézményünkbe, így a belvárosban elhelyezkedő iskolánk elemi osztályai a városházától az állomásig fedik le a város területét, de szép számmal járnak be V-Vlll osztályos diákok a környező településekről is főleg akkor, ha a szülők Váradon dolgoznak.
Mindig a kemény munkára fektettük a hangsúlyt, ezért voltunk/vannak kimagasló eredményeink tantárgyversenyeken, helyi, megyei országos vagy nemzetközi vetélkedőkön, és ezért volt nagyszerű dolog Szacsvay Imre Általános Iskolává válni 2011-ben. Most még inkább hisszük és valljuk Szacsvay szavait: „A valódi, az igaz szabadságot nem háborúk és lázadások, hanem az ész mindenható tüze termi meg.”