CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
A nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskola volt a házigazdája a Csiperó nevű Gyermek és Ifjúsági Fesztiválnak 2015 július 19-25 között. A fesztivál kitalálói a kecskeméti székhelyű, Európa jövője Egyesület, amelynek partnerei lehettünk a fesztivál megrendezésében. A Szacsvay Imre Általános Iskola felnőtt és gyermekközössége 60 gyermeket és 10 felnőttet látott vendégül egy héten keresztül. A fesztivál rendezvényeiről és programjairól iskolánk tanárai és tanítói gondoskodtak. : Pásztor Gabriella igazgató, Kecse Gabriella aligazgató, Fekete Erika projektfelelős, Zahu Valéria tanító-szervező, Tarr Éva testnevelő-szervező, Deé Róbert zenepedagógus-szervező. A fesztivál palettáján színes programok szerepeltek : Sebes Körös parti piknik party, termál-fűrdőzés, kirándulás a Bihari mészkőbarlangokhoz, családi programok, tájház-program, városnézés. Az élményt gyermekművészek előadásai tették még gazdagabbá.
A Gyermek és Ifjúsági Fesztivál megvalósításáért köszönetet szeretnénk mondani támogatóinknak: Bihar Megye Tanácsának, az Ady Endre Liceum Kollégiumának, a Szacsvay Imre Általános Iskola szülői közösségének, a szentjánosi KOL KFT-nek, a biharpüspöki EPY étteremnek.
Kecskeméti barátaink jövő évre szóló meghívásának nagy örömmel teszünk eleget, hogy a továbbiakban is részesei lehessünk ennek a remek kezdeményezésnek.
Fekete Erika, tanító