CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
A volt olimpiai és világbajnok Camelia Potec nemrég egy programot indított, amely révén az ifjúsági korosztály legtehetségesebb úszóit szeretné felkarolni. A váradi Huszár Ingrid is bekerült a közé a 12 lány közé, akik egy héten keresztül készülnek a válogatottal Bukarestben. „Ingridet az eddigi eredményei, a fizikai adottságai s nem utolsó sorban a hétvégén Bukarestben megtartott válogatón mutatott teljesítménye alapján jelölték a 9–11 éves korosztály legjobbjai közé, akik szeptember 7. és 14. között edzőtáboroznak majd a fővárosban”– tudatta lapunkkal Ionel Bungău, a Körös SK elnöke, aki külön megköszönte a tehetség szüleinek támogatását, ugyanis Ingrid a család pénzén utazott el a válogatóra....