CERERE DE OFERTĂ servicii de catering
VIZUALIZAREA LUCRĂRILOR:
Candidații care solicită vizualizarea lucrărilor scrise la probele susținute la Examenul de Evaluare Națională 2024, vor putea vizualiza aceste lucrări în perioada 16-17.07.2024.
Programarea candidaților pentru vizualizarea lucrărilor va fi comunicată unităților de învățământ care au astfel de solicitări.
Cererile pentru vizualizarea lucrărilor se pot depune personal la secretariatul Școlii "Szacsvay Imre" Oradea, în data de 11-12.07.2024, între orele 9:00-16:00
Rezultatele înainte de contestații
- Contestațiile pot fi depuse la centrele de examen sau transmise prin mijloace electronice, în zilele de 3 iulie (în intervalul orar 16:00 - 19:00) și 4 iulie (în intervalul orar 8:00 - 12:00).
Adresa de mail: enszacsvay@gmail.com
- Elevii care depun/transmit contestațiile completează, semnează și depun/transmit și o declarație-tip în care se menționează că au luat cunoștință că nota acordată ca urmare a soluționării contestației poate modifica, după caz, nota inițială, prin creștere sau descreștere. Documentele sunt semnate și de către părinții/reprezentanții legali ai elevilor minori.
- Rezultatele finale vor fi afișate marți, 9 iulie.
A gimnáziumi tanárok bemutatkozó videói
Az előkészítős tanítók bemutatkozó videói
6. A gyermeki agresszivitásról
14. A virtuális barátság veszélyei
Díjkiosztással egybekötött ünnepséggel ért véget a XXIII. Festum Varadinum ünnepségsorozat a Szigligeti Színházban, amelynek keretében iskolánk is díjat kapott, a tavalyi évben szervezett sikeres rendezvények szervezése miatt.
Egy 2012 óta évente lebonyolított rendezvényre várták szombat délelőtt 9 órától a 2016/2017-es tanévben előkészítő osztályt kezdő gyermekeket és szüleiket a nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskolába annak érdekében, hogy minél alaposabban megismerjék azt a tanintézményt, illetve az ott zajló munkát, mely remélhetőleg az idei ősztől kezdve fontos szerepet fog betölteni a családjaik életében.
Miután a bejáratnál a gyermekek nyakba akasztható „kitűzőt” kaptak, a gyülekező a tornateremben volt, ahol Pásztor Gabriella igazgatónő köszöntötte az érdeklődőket, és mutatta be a jövő tanévben előkészítő osztályos tanító néniket, továbbá a meghívott szakértőket. Arra hívta fel a figyelmet: az Eminescu utcai főépületben és a Körös-parti kis épületben is egy-egy hagyományos és step by step osztály fog indulni, Biharpüspökiben (a volt Juhász Gyula-iskolában) pedig még egy hagyományos, összesen tehát öt osztály 125 gyermekkel.
A cikk írója: Ciucur Losonczi Antonius