A"CHECKMATES - CHESSMATES -Fostering student motivation through logic games" projekt iskolánkhoz kapcsolódó eseményei

I. CIKCAKK SAKK DAL

II. TÁJÉKOZTATÓ a projektről        ÚJSÁGCIKK a projektről

III. Erasmus találkozó Diósdon (Magyarország) 6 ország részvételével (Románia, Magyarország, Spanyolország, Lengyelország, Bulgária, Litvánia)

FOTÓALBUM

IV. A Szacsvaysok bemutatkozó filmje az Erasmus projekt első találkozóján, Diósdon (Magyarország)

KISFILM

ÖSSZEFOGLALÓ

OVIDAN - CIKK

V. Játékos tanulás pedagógusoknak

VI. NAGYVÁRADON

Első nap: Látogatás a Megyei Tanácsnál, iskolánk központi épületében , kulturális műsor, szimultán sakkverseny, interjúk, sajtótájékoztató, flashmob, városnézés, megbeszélés, tervezés.

FOTÓALBUM_1

Második nap: Püspöki iskola, Petőfi Sándor Iskola Székelyhídon, az Irinyi testvérek szobra Bihardiószegen, Biharsályi, váradi várséta.

FOTÓALBUM_2

Harmadik nap: Kisiskola (logikai játékok), a Városháza tornya, Leonardo da Vinci terveiből készült kiállítás, búcsúvacsora.

FOTÓALBUM_3

VII. LENGYELORSZÁGBAN

Első nap: látogatás a brodnicai 2. számú Általános Iskolában, sakkverseny - I. forduló, játszóház

FOTÓALBUM_1