Iskola másként hét a IV.B és IV.C-ben

2. nap:

(fotók itt)

3. nap:

Ismerkedtünk Nyíregyháza nevezetességeivel. Köszönet Kovács Lászlónak (egykori testvériskolánk nyugalmazott igazgatójának) és Kovács Lászlóné Franciskának a kedves fogadtatásért, idegenvezetésért. Fantasztikus élmény volt a világon létező 5 LEGO-gyár közül az egyik, a nyíregyházi látogatása, ahol minden munkafolyamatot szemügyre vehettünk (sajnos, fotót nem készíthettünk róla.  Álomra pedig a Dzsungelben hajthattuk fejünket. (fotók itt)

4. nap:

Élvezettel hallgattuk Szalay Zita zoopedagógust, aki rengeteg érdekességet mesélt a Vadaspark állatairól. Lenyűgöző volt a falumúzeum is, ahol Laci bácsi és Franciska néni segítségével visszaforgattuk az idő kerekét. Köszönet mindkettőjüknek az idegenvezetésért és a gyermekeknek szánt "útravalóért" is. (fotók itt)

5. nap:

Ezt a napot Petró Zsuzsa, zoopedagógus tette emlékezetessé számunkra, érdekes, részletes magyarázatával. Köszönet neki érte!(fotók itt)